Рік проекту: 2020
Місцерозташування: Україна, Київська обл.
Статус: Реалізовано
Опис: Наша мета полягала у створенні дитячого майданчика, який матиме мінімалістичний вигляд і вписуватиметься у навколишнє середовище. Це компактна, безпечна та функціональна конструкція, де дитині цікаво активно проводити час. 
Основний об’єм конструкції орієнтований у напрямку північ-південь, що створює тінь для нижнього рівня з пісочницею в сонячні дні. Верхній рівень має вихід до гірки, і є три шляхи, щоб піднятися туди - гладіаторська сітка, драбина і похила площина з мотузкою. Похила площина також робить конструкцію геометрично стійкою. 
Конструкція дитячого майданчика розташована на шести фундаментних стовпах з металевими пластинами, на які встановлено дерев'яні стійки. Дерево обрано в якості основного будівельного матеріалу через простоту обробки та монтажу. Темно-сіре просочення пов’язує архітектуру дитячого майданчика з контекстом, у якому він розташований, а також запобігає вицвітанню кольору. Вертикальні лати створюють затишну атмосферу на нижній терасі і виконують функцію огорожі для верхньої тераси, не обмежуючи оглядовість і вентиляцію.

ІНШІ ПРОЕКТИ

Back to Top