Дата: 2018
Місцезнаходження: Україна, Київська обл
TRD - це проект реконструкції двоповерхового дачного будинку, головним завданням якого була організація зв'язку між першим і другим поверхом через внутрішній простір будинку.
В ході роботи над проектом ми перенесли сходи на північно-західну сторону будинку, задіявши невикористану частину ділянки. Передбачається, що будинок буде використовуватися в теплу пору року і сходовий блок в свою чергу став додатковим захистом від перегріву для частини приміщень.
За завданням було необхідно зберегти частину зовнішніх сходів на горище, як елемент сімейної цінності. Цього вдалося досягти, зберігши і розширивши терасу в рівні другого поверху і використавши існуючий дверний отвір для виходу на неї.
Іншими функціональними завданнями проекту були розміщення в будинку трьох спалень, санітарного вузла, кухні, а також збереження місця розташування котла опалення. Крім цього, було необхідно розмістити зону барбекю на ділянці, мінімально збільшивши площу забудови.
В якості основних оздоблювальних матеріалів були обрані фасадна штукатура та імпрегнована соснова дошка. Конструкція барбекю з бутового каменю стала противагою візуально легкому, але витягнутому по вертикалі, об'єму сходового блоку, а тераса в рівні другого поверху стала навісом для цієї функціональної зони.
Кут зрізу оздоблення прибудованого сходового блоку повторює скат покрівлі існуючого будинку, що забезпечує зв'язок архітектурних об'ємів. При цьому скати покрівлі нової і існуючої частини будівлі знаходяться в одній площині, що значно спрощує технічну сторону даного рішення.

ІНШІ ПРОЕКТИ

Back to Top