Назва проекту: OLYMED ROOF 
Рік проекту: 2021
Площа: 139.0 м²
Місцезнаходження: Україна, Київ
Опис: Завдання полягало в розробці павільйону на даху існуючої будівлі клініки в Києві. Його планують використовувати для очікування родичів пацієнтів. Оскільки клініка розташована в частині міста з хаотичною забудовою, ми запроектували внутрішній дворик, щоб створити цікавий вид з павільйону та додати більше світла всередину. Створення внутрішнього двору дозволило уникнути складних рішень з доступом до водостічних воронок існуючого даху.
Павільйон повинен складатися з двох частин: перша – капітальна прибудова, а друга – модульна конструкція. Модульна частина дає можливість розібрати та перемістити павільйон під потреби клієнта. Тому ми передбачили металевий каркас для кріплення модулів.
Для вибору розміру і конфігурації модулів ми враховували такі параметри, як допустимі розміри для транспортування від виробництва до місця встановлення, розміри конструктивної сітки для рівномірного розподілу навантажень на опорні колони існуючої будівлі, оптимальні розміри кожного модуля, щоб уникнути надмірної витрати матеріалів.
Працюючи над дизайном інтер’єру, ми намагалися створити спокійну атмосферу та продовжити концепцію внутрішнього дворика, яка викликає асоціації з японською стилістикою.​​​​​​

ІНШІ ПРОЕКТИ

Back to Top