Дата: 2018
Площа: 41.0 м²
Місцезнаходження: Україна, Київ
​​​​​​​Опис: Квартира для молодої сім'ї розташована уздовж залізниці недалеко від міжнародного аеропорту Жуляни в Києві.
Оскільки квартира має витягнуту форму, невелику площу і тільки одне вікно - найважливішим завданням було саме функціональне планування приміщення.
Щоб отримати максимальну кількість природного світла в спальні та вітальні, було вирішено розмістити ванну та інші функціональні зони в задній частині квартири. В результаті квартира отримала гардеробну кімнату, яка відокремлює вхідну зону від житлової площі.
У квартирі немає коридорів, і простір кімнати використовується максимально ефективно завдяки поєднанню таких зон, як кухня, гардеробна, їдальня, вітальня і спальня з зоною проходів.
Спальна зона розташована на подіумі і відділена скляною перегородкою з розсувними дверима і шторою, що робить її більш інтимним простором. У той же час дане рішення не перешкоджає проникненню природного світла в глибину квартири.
Основна ідея дизайну полягала в тому, щоб створити простір, який заряджає натхненням і в той же час буде комфортним і затишним місцем для молодої сім'ї.

ІНШІ ПРОЕКТИ

Back to Top